021-22872507

برگزاری همایش حسابداران، شفافیت اطلاعاتی، کارآیی اقتصادی در روز حسابدار

همایش سالانه روز حسابدار با عنوان "حسابداران، شفافیت اطلاعاتی، کارآیی اقتصادی" روز پنجشنبه با حضور مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) ، اساتید، صاحب نظران و حسابداران رسمی و مستقل برگزار می شود.


همایش سالانه روز حسابدار با عنوان "حسابداران، شفافیت اطلاعاتی، کارآیی اقتصادی" روز پنجشنبه با حضور مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، اساتید، صاحب نظران و حسابداران رسمی و مستقل برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سمات، در این همایش یک روزه که در سالن تورانی دانشگاه الزهرا (س) برگزار خواهد شد، حامد سلطانی نژاد در خصوص مسئولیت اجتماعی شرکت به عنوان رویکرد نوین در حاکمیت شرکتی سخنرانی خواهند کرد.

دبیر این همایش با اشاره به در پیش بودن روز حسابدار گفت : در این همایش علاوه بر تجلیل ازحسابداران و حسابرسان که نقش اصلی را درتأمین و اعتباردهی اطلاعات مالی مورد نیاز جامعه اقتصادی کشور برعهده دارند، به نقش اطلاعات حسابداری درزمینه های مختلف از جمله تصمیم گیری و سیاست گذاری اقتصادی، ارتقای شفافیت مالی و نظارت کارآمد و انضباط اقتصادی پرداخته می شود.

سید علی حسینی اظهار داشت: ازجمله موضوعات مهم این همایش تببین وگفتمان سازی درخصوص نقش حسابداران و حسابرسان در اجرای هرچه بهتر سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان یک راهبرد کلان اقتصادی است. برای برگزاری هرچه بهتر این همایش و محتوای مطالب قابل طرح هم از سخنرانان برگزیده دربخش های متنوع مالی و اقتصادی ازجمله حسابرسی، حسابداری، بازارسرمایه و سیاستگذاران اقتصادی دعوت بعمل آمده است.

همایش سالانه روز حسابدار با عنوان "حسابداران؛ شفافیت اطلاعاتی، کارآیی اقتصادی" ساعت 8 صبح فردا (پنجشنبه) در دانشگاه الزهرا (س) آغاز می شود.

9304/1

 سایت تحلیلی خبر

سایت خبری تحلیلی به عنوان شریان اطلاعاتی نقش مهمی در کسب اطلاعات بازار دارد، یک سایت خبری تحلیلی قوی می تواند مالکان آن را به عنوان پیشرو بازار تعیین کند

 تلفن گویا

آیا تا به حال با سازماني تماس گرفته ايد كه صدايي را بشنويد و از شما بخواهد عددي را از يك فهرست انتخاب كرده، وارد كنيد يا بخوانيد؟

 بورس کالا

بورس كالا بازاری متشكل و سازمان يافته‌ است كه در آن به طور منظم كالا يا كالاهاي معيني با روش هايي مشخص مورد معامله قرار مي‌گيرند

 بورس انرژی

بورس انرژی بازار جدیدی است که کارگزاری های پیشرو در آن فعال هستند، همانند بورس کالا داشتن سایت بورس انرژی از نظر سازمان بورس برای کارگزاری ها دارای امتیاز است

 اخبار

ازجدید ترین اخبار با خبر شوید

//livechat //livechat