021-22872507

امکان دریافت تحلیل تمامی نمادهای بازار فراهم شد

در این پورتال علاوه بر دسترسی به تحلیل ها، گزارش ها و اخبار مهم، قابلیت دریافت مشاوره اختصاصی روی پورتفوی هر شخص حقیقی و حقوقی امکان پذیر است ضمن آنکه برای اولین بار قابلیت بررسی تحلیل بنیادین، تحلیل آخرین اطلاعیه، بررسی اخبار و شایعات، وضعیت صنایع و گروههای بازار و نظرات مشاور دارای مجوز رسمی از سازمان بورس بر روی تمامی نمادهای بازار فراهم شده است.


شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر با اخذ مجوز رسمی خدمات مشاوره، پورتال ارایه خدمات تحلیل و مشاوره را با رویکرد پوشش تمامی گروه ها و نمادهای بازار و جلوگیری از رفتارهای هیجانی در بازار سرمایه به فعالان بازار معرفی کرده است.

به گزارش پایگاه بازار سرمایه (سنا)، در این پورتال علاوه بر دسترسی به تحلیل ها، گزارش ها و اخبار مهم، قابلیت دریافت مشاوره اختصاصی روی پورتفوی هر شخص حقیقی و حقوقی امکان پذیر است ضمن آنکه برای اولین بار قابلیت بررسی تحلیل بنیادین، تحلیل آخرین اطلاعیه، بررسی اخبار و شایعات، وضعیت صنایع و گروههای بازار و نظرات مشاور دارای مجوز رسمی از سازمان بورس بر روی تمامی نمادهای بازار فراهم شده است.

در طراحی و تدوین پورتال به اختصاصی بودن پورتال برای هر فرد حقیقی وحقوقی تاکید شده است. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد علاوه بر استفاده از تمامی بخش های سایت، بتواند به صورت هفتگی پورتفوی خود را با استفاده از مشاوره مشاوران معتمد بورس به دور از هرگونه اظهار نظر شخصی و یا جهت دار مورد ارزیابی قرار دهد. بنابراین پورتفوی کاربران در صورت درخواست آنان، به صورت متوسط حدود 50 مرتبه در سال قابلیت بررسی و اظهار نظر و مشاوره کارشناسی خواهد داشت.

با توجه به تحلیل تمامی نمادهای بازار و به روزرسانی مرتب آنها، این پورتال نقش مهمی در کاهش هیجانات بی مورد در بازار خواهد داشت و امکان سفته بازی بی مورد را از بین خواهد برد. هر کاربر در هر لحظه از شبانه روز می تواند به پورتال مراجعه کرده و با توجه به گروه ها و نمادهای مختلف تحلیل بنیادین آخرین اطلاعیه، وضعیت سود آوری، وضعیت تکنیکالی سهم، آخرین اخبار و شایعات پیرامون سهم، محرکهای رشد قیمتی سهم و گروه و نظر کارشناس را در خصوص تمامی نمادها دریافت کند و تصمیم مناسبتری را در خصوص خرید و یا فروش هر سهم مورد نظر خود بگیرد.

در بخش دیگری از این پورتال وضعیت خرید و فروش سهامداران عمده‌ نمادهای مختلف با ذکر وضعیت آن سهامدار بر روی آن نماد ذکر شده است. برای مثال اگر سهامدار عمده در حال حمایت، خروج و یا نوسانگیری باشد با ذکر آخرین میزان خرید و فروش، فعالیت آن سهامدار حقوقی برای خوانندگان روشن می شود.

افراد حقوقی علاوه بر دریافت بخش های ذکر شده تا کنون، می توانند در بخشی دیگر، بولتن تحلیل صنایع شامل 8 صنعت بزرگ بازار را به صورت هفتگی دریافت کند. در طول یک سال از هر صنعت 50 گزارش و مجموعا 400 بولتن صنعت در اختیار کاربران حقوقی قرار خواهد گرفت.

بخش های گزارشات ویژه، اخبار بازار، گزارش بازار روز، پیش بینی بازار فردا، سبد پیشنهادی سهام و اخبار بازار از جمله سایر بخشهای این پورتال هستند.

استفاده از این پورتال تا پایان آذرماه رایگان است و علاقه مندان می توانند به آدرس www.ema-co.ir بخش "پورتال مشاوره و تحلیل" مراجعه کنند.

9304/2

 سایت تحلیلی خبر

سایت خبری تحلیلی به عنوان شریان اطلاعاتی نقش مهمی در کسب اطلاعات بازار دارد، یک سایت خبری تحلیلی قوی می تواند مالکان آن را به عنوان پیشرو بازار تعیین کند

 تلفن گویا

آیا تا به حال با سازماني تماس گرفته ايد كه صدايي را بشنويد و از شما بخواهد عددي را از يك فهرست انتخاب كرده، وارد كنيد يا بخوانيد؟

 بورس کالا

بورس كالا بازاری متشكل و سازمان يافته‌ است كه در آن به طور منظم كالا يا كالاهاي معيني با روش هايي مشخص مورد معامله قرار مي‌گيرند

 بورس انرژی

بورس انرژی بازار جدیدی است که کارگزاری های پیشرو در آن فعال هستند، همانند بورس کالا داشتن سایت بورس انرژی از نظر سازمان بورس برای کارگزاری ها دارای امتیاز است

 اخبار

ازجدید ترین اخبار با خبر شوید

//livechat //livechat