021-22872507

کیبردهای مجازی

کیبردهای مجازی
کیبردهای مجازی

به نقل از سرزمین برنامه نویسی و به گزارش علمولوژی :

در دنیای تکنولوژی هر روز چیزهایی می بینم که حسابی شگفت زده می شویم. هر چیزی در این دنیای و:.8)یع و نوین امکان دارد شاید تا کنون دیده باشی که با نرم افزارها توانسته اند کاری کنند که شما حسابی شگفت زده شوید اما مدل سازی سخت افزاری واقعا کار جالبی است. امروز در لابه لای وبگردی هایی که داشتم به موضوع جالبی با عنوان کیبرد های لیزری برخورد کردم که دوست دارم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

در کنار سیستم های رایانه ای امروزی، هیچ چیز مهم تر از این نیست که سیستم ها بتوانند قابلیت حمل بهتری پیدا کنند و شاید هم دست و پاگیر ترین چیز این باشد که یک کیبرد بلند و مستطیلی را با خود حمل کنیم. اما این روزها خبری از کمپانی های تولید دستگاه های هوشمند می شنویم که کیبرد را هم به طور مجازی در اختیار شما قرار می دهند. البته تمام سیستم ها کیبرد مجازی دارند که می توانید از روی مانیوتور با آن کار کنید اما الان قضیه فرق می کند و شما می توانید به راحتی با یک دستگاه کوچک که می توانید آن را در جیب خود قرار دهید، به راحتی حمل کنید، این دستگاه روی سطحی صاف مثل سرامیک و میز و … یک کیبرد مجازی را برای شما شبیه سازی می کند که می توانید با آن هر چقدر که می خواهید تایپ کنید. علاوه بر این می توانید به راحتی با برخی از این نمونه ها که یک صفحه کلید با ویژگی مشخص سازی شده دکمه ها، تجربه خوب تری داشته باشید. در اینجا چند کمپانی تولید کننده کیبرد های مجازی را نام می بریم که چگونه این کار را انجام داده اند.

کیبرد مجازی i.Tech

8.-The-i.Tech-Virtual-Keyboard

این دستگاه در واقع به ارائه یک کیبرد مجازی براق و جمع و جور می پردازد که می تواند به راحتی به شما امکان دهد با فناوری لیزر و مادون قرمز یک کیبرد داشته باشید این دستگاه در واقع دکمه ها و تصاویر کلید را شبیه سازی می کند و توانسته رقابت خوبی با تبلت ها و گوشی های هوشمند داشته باشد.از طرفی هم باید این دستگاه را با بلوتوث به گوشی هوشمند، رایانه شخصی، یا تبلت و گوشی هوشمند و … نصب کنید و شروع به کار کنید. شما بر روی دکمه ها می زنید و در سیستم نمایش داده می شود درست مانند وقتی که دارید با صفحه کلید خود کار می کنید.

کیبرد و تاچ پد مجازی Magic Cube

Magic-Cube

تکنولوژی که Magic Cube روی آن کار کرده به عنوان یک کیبرد و تاچ پد کار می کند در واقع در این دستگاه شما می توانید حتی در تاریکی هم کارخود را انجام دهید. هر گونه دستگاهی که دارای بلوتوث باشد خواه گوشی هوشمند خواه پی سی یا تبلت و … همه قادر خواهند بود با این دستگاه به راحتی جفت شوند و با عملکرد مجازی از کیبرد مجازی دستور بگیرند.

6.-Celluon-Magic-Cube-Virtual-Keyboard

به طور کلی این دستگاه شبیه ساز یک کیبرد است که می تواند حدود 150 دقیقه امکان تایپ به شما دهد و دوباره باید آن را شارژ کنید.

 سایت تحلیلی خبر

سایت خبری تحلیلی به عنوان شریان اطلاعاتی نقش مهمی در کسب اطلاعات بازار دارد، یک سایت خبری تحلیلی قوی می تواند مالکان آن را به عنوان پیشرو بازار تعیین کند

 تلفن گویا

آیا تا به حال با سازماني تماس گرفته ايد كه صدايي را بشنويد و از شما بخواهد عددي را از يك فهرست انتخاب كرده، وارد كنيد يا بخوانيد؟

 بورس کالا

بورس كالا بازاری متشكل و سازمان يافته‌ است كه در آن به طور منظم كالا يا كالاهاي معيني با روش هايي مشخص مورد معامله قرار مي‌گيرند

 بورس انرژی

بورس انرژی بازار جدیدی است که کارگزاری های پیشرو در آن فعال هستند، همانند بورس کالا داشتن سایت بورس انرژی از نظر سازمان بورس برای کارگزاری ها دارای امتیاز است

 اخبار

ازجدید ترین اخبار با خبر شوید

//livechat //livechat