021-22872507

پیامهای کارآگاه گجت در گوشی شما - پیام رسان تلگرام

نرم افزار تلگرامt_logo

در بعضی سریالها دیده ایم که پیامهای بخصوصی بعد از مدت زمان مشخصی بعد از دیده شدن و یا خواندن خود به خود منهدم میشوند و از بین میروند(مثل پیامهای سریال بالاتر از خطر- ماموریت غیر ممکن- کارتونهای کارآگاه گجت).

یکی از امکانات تلگرام  امکان مکالمه  با ضریب اطمینان و حفاظت بالاست

به این منظور میشود  که شما یک مکالمه را شروع کنید

 New Secret chats,
 end-to-end encryption

امکانات این مکالمه به صورت زیر است :

1- امکان انتخاب زمان لازم برای انهدام پیام شما در آن مکالمه (به طریق فحش بده فرار کن - چون بعد از دیده شدن پیامی در آرشیو موجود نخواهد بود).

2- امکان پاک کردن پیامهای شما از گوشی طرف دوم مکالمه. این ویژگی در سایر پیام های عادی و یا دیگر پیام رسانان موجود نیست . فقط شما میتوانید پیامهای خود را از گوشی خود پاک کنید.

3- ارسال پیام به صورت آفلاین غیر فعال است تا هنگامی که طرف شما آنلاین شود امکان ارسال پیام نمی باشد

4- امکان بازارسال تصاویر و پامهای داخل این مکالمه برای کسی دیگر مقدور نیست .و دیدن تصاویر هم فقط با فشار دادن و نگه داشتن آن ممکن است . ضمن اینکه به محض برداشتن فشار انگشت زمان معکوس برای انهدام آنها شروع میشود حتی اگر یک ثانیه تعریف کرده باشید.

5- امکان ارسال بارکد برای شروع هر مکالمه حفاظت شده موجوداست . اما این بار کد برای هر مرحله تغییر میبابد. این امکان در موقع آفلاین در دسترس نمی باشد.

جالب توجه اینکه :

برنامه هر گونه عکس برداری از صفحه گوشی را کنترل و به اطلاع میرساند.

این مطلب به مرور کامل خواهد شد

https://telegram.me/mohser

 

 کلمات کلیدی : چت ، مکالمه ، تلگرام ، موبایل ، اندروید، پیام رسان ، کارآگاه گجت ،

Secret chats, end-to-end encryption

 

 سایت تحلیلی خبر

سایت خبری تحلیلی به عنوان شریان اطلاعاتی نقش مهمی در کسب اطلاعات بازار دارد، یک سایت خبری تحلیلی قوی می تواند مالکان آن را به عنوان پیشرو بازار تعیین کند

 تلفن گویا

آیا تا به حال با سازماني تماس گرفته ايد كه صدايي را بشنويد و از شما بخواهد عددي را از يك فهرست انتخاب كرده، وارد كنيد يا بخوانيد؟

 بورس کالا

بورس كالا بازاری متشكل و سازمان يافته‌ است كه در آن به طور منظم كالا يا كالاهاي معيني با روش هايي مشخص مورد معامله قرار مي‌گيرند

 بورس انرژی

بورس انرژی بازار جدیدی است که کارگزاری های پیشرو در آن فعال هستند، همانند بورس کالا داشتن سایت بورس انرژی از نظر سازمان بورس برای کارگزاری ها دارای امتیاز است

 اخبار

ازجدید ترین اخبار با خبر شوید

//livechat //livechat