021-22872507

اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن‌های موبایل و تبلت‌ها

امروزه فعال بودن در بازار موبایل و ارائه دادن سرویس در قالب اپلیکیشن‌های موبایل برای موفقیت بیشتر در هر کسب و کاری لازم است. با همه‌گیر شدن اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌‌های اندرویدی نیاز به ارائه‌ی خدمات بر روی این دستگاه‌های همراه بیش از پیش احساس می‌شود.

در هوشمندتجارت همه‌ی سعی و تلاش ما بر این است که در کنار ارائه‌ی محصولات منحصر به فرد و کارا، به شما اپلیکیشن‌هایی ارائه دهیم تا علاوه بر ارائه‌ی سرویس‌های مورد نظر شما بر بستر اسمارت‌فون‌ها و دستگاه‌های همراه، مشتریان یا همکاران تجاری شما در جریان فعالیت‌ها و اخبارتان قرار گیرند.

روزانه هزاران میلیون گوشی هوشمند و تبلت در سرتاسر جهان توسط افراد متخلف با سلیقه‌ها، نیازها و سن‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپلیکیشن‌های اسمارت فون‌ها نیز دقیقا مانند کاربرانشان در دسته‌ها و انواع مختلف ارائه می‌شوند.

برخي از مزاياي نرم افزارهاي مبتني بر تلفن همراه :

    قابليت ترکيب متن، صدا، عکس، فيلم و انيميشن جهت حداکثر سازي قدرت انتقال مفاهيم.

     قابليت ايجاد ارتباط محاوره اي و دوطرفه (نظير آموزش بر اساس پرسش ، پاسخ و...)

    قابليت ايجاد محيط شاد و سرگرم کننده جهت ترغيب افراد به استفاده از آن.

     نرم افزار هاي موبايل يک بار تهيه و سالها مورد استفاده قرار مي گيرد.

    نرم افزار هاي آموزشي موبايل هزينه هاي آموزشي فيزيکي نظير هزينه حمل ونقل، هزينه فضا و ... را نداشته و افراد مي توانند در زمان هاي دلخواه خود از آنها بهره ببرند.

     نرم افزار هاي موبايل قابليت اتصال به اينترنت و تغيير و ارتقاي هوشمند مطالب را دارا مي باشند.

    اين ابزار ها را مي توان به سادگي و با حداقل هزينه بين تعداد بسيار بالايي از افراد توزيع نمود (از طريق اينرتنت و بلوتوث).

     نرم افزار هاي جذاب موبايل بسرعت توسط استفاده کنندگان پخش و توزيع مي گردد.

     و ...

اپلیکیشن‌های موبایل برای کسب و کار شما

شما به عنوان صاحب یک شغل و حرفه یا تجارت خاص، همیشه علاقه دارید که با مشتریان یا کاربران خود بیشتر تماس داشته باشید. همچنین دوست دارید در عین حال که هوای مشتریان فعلی خود را دارید، مشتریان جدیدی هم پیدا کنید و خدمات خود را به آن‌ها نیز ارائه دهید. یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به مشتری‌های جدید‌تر سرمایه‌گذاری بر روی اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند است. شرکت ما با ارائه‌ی نرم‌افزارهای اندورید، آیفون، آیپد و تبلت‌های اندرویدی به شما در جذب مخاطب بیشتر کمک می‌کند.

تبدیل ایده‌های شما به محصول

اولین سوال ما به کار و تجارت شما برای درک بهتر ایده و مدلی که در ذهنتان است، مربوط می‌شود. ما سعی می‌کنیم با شما قدم به قدم کار کنیم و جلو برویم تا در نهایت با درک نیازهای شما و توصیف مدلی که به آن فکر می‌کنید، به هدف نزدیک شویم. ما اعتقاد داریم که این بخش یکی از مهترین قدم‌ها در پیاده‌سازی اپلیکیشن‌های موبایل است.

بهترین نتیجه را با ما بگیرید

تیم ما با بهره‌گیری از توانایی‌های افراد متخصص در زمینه‌ی طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن‌های موبایل و تسلط کامل بر طراحی حرفه‌ای هر پلتفرم، تمام نیازهای شما را با بهترین کیفیت و کارایی پیاده‌‌سازی می‌کند.

هوشمندتجارت هادی به وسیله سرویس توسعه نرم افزار موبایل و ارائه مشاوره های نرم افزاری هدفمند به شرکت های تجاری و سازمان ها کمک می کند تا بهترین راه حل را در زمینه نرم افزار های موبایل داشته باشند.

همین حالا گامی مؤثر در کسب و کار خود بردارید

برای مشاوره رایگان با ما تماس گرفته و از رقیبان خود پیشی بگیرید...

برچسب ها :نرم افزار دیده بان سهام، اپلیکیشن دیده بان سهام، نرم افزار باشگاه مشتریان ،اپلیکیشن باشگاه مشتریان  باشگاه مشتریان، نرم افزار خبر تحلیلی ،اپلیکیشن تحلیلی خبر،نرم افزار سفارشی کارگزاری ،طراحی نرم افزار کارگزاری ،طراحی اپلیکیشن باشگاه مشتریان ،نرم افزارچت کارگزاری ،اپلیکیشن دیده بان بورس ،  طراحی نرم افزارسفارشی ، اپلیکیشن چت کارگزاری ، دیده بان سهام  ،تولید نرم افزار سفارشی ، نرم افزارمدیریت محتوا android ،اپلیکیشن IOS ، طراحیاپلیکیشن کارگزاری ،تولید نرم افزارسفارشی باشگاه مشتریان ،اپلیکیشن موبایل ،اپلیکیشن خبر تحلیلی ، باشگاه مشتریان، دیده بان سهام  ، دیده بان بورس  

 سایت تحلیلی خبر

سایت خبری تحلیلی به عنوان شریان اطلاعاتی نقش مهمی در کسب اطلاعات بازار دارد، یک سایت خبری تحلیلی قوی می تواند مالکان آن را به عنوان پیشرو بازار تعیین کند

 تلفن گویا

آیا تا به حال با سازماني تماس گرفته ايد كه صدايي را بشنويد و از شما بخواهد عددي را از يك فهرست انتخاب كرده، وارد كنيد يا بخوانيد؟

 بورس کالا

بورس كالا بازاری متشكل و سازمان يافته‌ است كه در آن به طور منظم كالا يا كالاهاي معيني با روش هايي مشخص مورد معامله قرار مي‌گيرند

 بورس انرژی

بورس انرژی بازار جدیدی است که کارگزاری های پیشرو در آن فعال هستند، همانند بورس کالا داشتن سایت بورس انرژی از نظر سازمان بورس برای کارگزاری ها دارای امتیاز است

 اخبار

ازجدید ترین اخبار با خبر شوید

//livechat //livechat